Basketbalové stránky
Domů
O nás...
Galéria športovcov
Kalendár podujatí
O basketbale...
Fotogaléria

 

Vitajte na stránkach basketbalových tried našej školy

Aktuálne:

V dňoch 20. a 21.2.2017 sa v našej škole uskutočnilo okresné kolo v basketbale žiakov. V pondelok naši chlapci bez zaváhania získali 1. miesto a v utorok tento výborný úspech zopakovali aj dievčatá. Chlapcom aj dievčatám ďakujeme a držíme prsty na krajskom kole v Levoči. Fotogaléria

  

Nové fotogalérie po ročníkoch a tiež fotky zo Streetbalu:

          

+ článok o histórii basketbalu na našej škole

Dievčatá prvé na okresnom kole   Fotogaléria - tréningy

Dievčatá z Vinbargu doniesli pohár z krajského kola v basketbale žiačok 2014

Okresné kolo v basketbale 2014 MBL chlapcov a dievčat Basketbalová trieda 5.B 2012/2013
Krajské majstrovstvá v basketbale Basketbalová trieda 7.B 2014/2015

Basketbal nie je len prekrásny šport - basketbal je životný štýl.

Veľká šanca!

Vstúp do sveta jedného z najkrajších športov na svete. Do sveta, ktorý ťa pripraví pre ďalší život. Je schopný poskytnúť ti mnohé potrebné v živote samotnom.  Rýchlosť, rozhodnosť, psychickú ale i fyzickú odolnosť, silu, šikovnosť, možnosť individuálneho prejavu i kolektívnej spolupráce zároveň.

Vstúp do sveta kamarátstva, neopakovateľných zážitkov, poznávania i zábavy. Do sveta, kde sa spája inteligencia i krása pohybu.

Pridaj sa k nám...

šiesty rok fungujú na našej škole basketbalové triedy. V tomto školskom roku sú to triedy 5.B, 8.B a 9.B. V triedach sú spolu chlapci aj dievčatá. Basketbal v týchto triedach vyučuje Mgr. Alena Dzúrová – trénerka II. triedy. Tieto basketbalové triedy úzko spolupracujú aj s bardejovským basketbalovým klubom BKM – Obnova BJ. Dievčatá aj chlapci sú zároveň členmi tohto klubu a reprezentujú mesto Bardejov v tomto krásnom športe. Je veľkou snahou vedenia školy aj basketbalového  klubu, aby tieto triedy boli zriaďované aj naďalej. Túto stránku berte preto aj ako pozvánku do týchto basketbalových tried.

Čo je basketbal? Veľmi rýchla dynamická hra s rastúcou popularitou vo svete.

Čo ponúka? Pomáha zlepšovať kordinačné schopnosti športovca, núti človeka zrýchľovať reakcie, poskytuje zábavu i špotové vyžitie, napĺňa súťaživosť.


 

 

 

 

 

[ Domů ] O nás... ] Galéria športovcov ] Kalendár podujatí ] O basketbale... ] Fotogaléria ]

Tento server byl naposledy aktualizován dne 15. 01. 2018